Hakkımızda

Korkmazer İtriyat Gıda Tekstil Ticaret Pazarlama İthalat İhracat Ltd. Şti. 2003 yılında kozmetik, kuaför ve gıda sektörlerinde uzun yıllar deneyimi bulunan Abdullah, Cahit KORKMAZER kardeşler tarafından Adana’da faaliyet hayatına başlamıştır.

Faaliyetlerine başladığı tarihten bu yana geçen kısa zamanda sektörünün bir çok konuda öncüsü olmuş ve Campfire Marshmallows, Peanut Butter & Co, Hills Bros, Amazon Sauce, Jelly Belly, Rufus Teague, Flying Goose Brand, Avalon Organics, Iden Cosmetics, and Marco Products markalarının Türkiye’ye gelmesini sağlama başarısını göstermiştir. Firmanın asıl faaliyet alanını kozmetik, kuaför ve gıda sektörleri oluşturmaktadır.

Korkmazer Ltd. Şti.’nin yurtdışı firmaları ile olan yakın ilişkileri ve dış ticaret işlemlerindeki uzmanlığı sayesinde ithalat işlemlerinin, toplam işlem hacmi içindeki payını giderek artırmıştır.

Kurulan satış ağı sayesinde Korkmazer Ltd. Şti.  uzman personel kadrosu ile birlikte ürünlerinin en iyi kalite ve en kısa zamanda müşterilerine ulaşımını gerçekleştirmiştir.
Bu ağ sayesinde başarı grafiğinin ve müşteri pörtföyünün gün geçtikçe yükselişi sağlanmıştır.

Amaç, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilere ulaştırmak ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.