Peanut Butter & Co

PBCo-logo

Görevimiz ve amacımız sizlere

tadı mükemmel ve iyi hissettiren ürünler sunmak

Fıstık ezmesini seviyoruz! 1998′ de bir fıstık ezmesi dükkanıyla başlayıp, mevcut kitlesel pazar markaları ve şüpheli içeriklerinden memnun kalmadığımız için ilk günden itibaren kendi fıstık ezmesini yapmaya başladık.

PBCo
PBCo

Raflarda yerini almış fıstık ezmesi çeşitlerimiz sadece kahvaltılarınızda çocuklarımıza hitep etmiyor artık. Tüm yetişkinlerinde günün her saatinde atıştırmasını tavsiye ederiz. Her zaman söylediğimiz gibi sadece bir tanesini denedikten sonra diğer çeşitlerinide tatmak isteyeceksiniz.

Tamamen doğal fıstık ezmesi çeşitlerimiz kolesterol içermez, hidrojene yağ içermez, trans yağ içermez, yüksek fruktozlu mısır şurubu içermez. Ürünlerimiz gluten içermez, vegan ve koşer sertifikalarına sahiptir. Son olarak, ancak en önemlisi biz fıstık ezmelerimizde sadece ABD de üretilen fıstıkları kullanmaktayız.

GDO İcermez Sertifikasi

GDO İçermez Sertifikası

GDO İçermez Proje, ürünlerin kaynaklarını korumaya ve oluşturmaya, tüketicileri eğitmeye ve doğrulanmış GDO içermeyen seçenekler sunmaya karar veren, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.
GDO İçermez Proje Hakkında Daha Fazla Bilgi Edin
Vegan Sertifikasi

Vegan Sertifikası

Ürünlerimiz Vegan sertifikasına sahiptir. Vegan, insan sağlığını geliştirmek, çevreye olan etkileri azaltmak ve hayvanların acılarını ortadan kaldırmak için ve vegan olmaları için kar amacı gütmeyen ve çalışanlara ilham veren bir kuruluştur.
Vegan Hakkında Daha Fazla Bilgi Edin

RSPO Sertifikasi

RSPO Sertifikası

Ürünlerimiz RSPO sertifikasına sahiptir.
RSPO, palmiye yağını küresel standartlar ve standartlara uygun olanları için kurulmuş ve kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.
RSPO Hakkında Daha Fazla Bilgi Edin